L2C5-40801208E1500
- 제조업체 부품 번호:
- L2C5-40801208E1500
- 재고 상태:
- 65
- CRI (Color Rendering Index) :
- 80
- Current - Max :
- 1.8A
- Current - Test :
- 900mA
- Features :
- Height :
- 1.50mm
- Light Emitting Surface (LES) :
- 15.00mm Dia
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 145 lm/W
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 4542lm (Typ)
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 20.00mm L x 24.00mm W
- Temperature - Test :
- 85°C
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 34.8V