BXRC-30G1000-C-83
제조업체 부품 번호:
BXRC-30G1000-C-83
제조업체/브랜드:
Bridgelux, Inc.
설명의 일부:
LED COB VERO 10C STARBRD 3000K
재고 상태:
196
제조사 :
Bridgelux, Inc.
제품 카테고리 :
COB, 엔진, 모듈, 스트립
CCT (K) :
3000K 3-Step MacAdam Ellipse
Color :
White, Warm
Configuration :
Starboard
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
1A
Current - Test :
300mA
Features :
Height :
1.80mm
Lens Type :
Flat
Light Emitting Surface (LES) :
10.00mm Dia
Lumens/Watt @ Current - Test :
145 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
1332lm (Typ)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
20.00mm Dia
Temperature - Test :
25°C
Type :
Chip On Board (COB)
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
30.7V