SSP-3157WB2UP12
- 제조업체 부품 번호:
- SSP-3157WB2UP12
- 제조업체/브랜드:
- Lumex, Inc.
- 설명의 일부:
- LED 3157 REPLACEMENT GRN WTR CLR
- 제조사 :
- Lumex, Inc.
- 제품 카테고리 :
- 램프 교체
- Applications :
- Incandescent Replacements, Indicator Lights
- Base Type :
- Wedge
- Can Replace Lamps :
- 3157 LED
- Color :
- Green (x 12)
- Configuration :
- 12 (5mm D)
- Millicandela Rating :
- 4000mcd, 12000mcd
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 1.043" Dia x 1.772" H (26.50mm x 45.00mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 12V