SI-B8T17256001
제조업체 부품 번호:
SI-B8T17256001
설명의 일부:
LED MOD LTM562C LNR STRP 4000K
재고 상태:
1,390
CCT (K) :
4000K
Color :
White, Neutral
Configuration :
Linear Light Strip
Current - Max :
1.08A
Current - Test :
700mA
Features :
Height :
5.80mm
Lumens/Watt @ Current - Test :
158 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
2655lm
Product Status :
Active
Size / Dimension :
560.00mm L x 18.00mm W
Viewing Angle :
115°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
24V