GI-22TRK-D32C-UL4
- 제조업체 부품 번호:
- GI-22TRK-D32C-UL4
- 제조업체/브랜드:
- Green Ignite Inc.
- 설명의 일부:
- LED 2' 2 PIECE MAGNETIC STRIP RE
- 재고 상태:
- 74
- 제조사 :
- Green Ignite Inc.
- 제품 카테고리 :
- 램프 교체
- Applications :
- Retrofit Lighting
- Base Type :
- Hard Wire
- Can Replace Lamps :
- Linear Fluorescent Lamp
- Color :
- White, Neutral
- Configuration :
- Fluorescent Tube
- Millicandela Rating :
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 22" L x 1" W x 1" H (547.9mm x 25.4mm x 31.8mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 100 ~ 277V