LXMG1623-12-63
제조업체 부품 번호:
LXMG1623-12-63
설명의 일부:
MOD INVERTER CCFL DUAL 6W 12V
Output :
1800V
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Size / Dimension :
6.50" L x 0.83" W x 0.30" H (165mm x 21mm x 7.5mm)
Voltage - Input :
12V