LXMG1618-12-63
- 제조업체 부품 번호:
- LXMG1618-12-63
- 설명의 일부:
- MOD INVERTER CCFL 6W 12V PROG
- Output :
- 1800V
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Size / Dimension :
- 3.94" L x 0.63" W x 0.30" H (100mm x 16mm x 7.5mm)
- Voltage - Input :
- 12V