LXMG1618-05-63
제조업체 부품 번호:
LXMG1618-05-63
설명의 일부:
MOD INVERTER CCFL 6W 5V PROG
Output :
1800V
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Size / Dimension :
3.94" L x 0.63" W x 0.30" H (100mm x 16mm x 7.5mm)
Voltage - Input :
5V