GI-WC-C250-30
제조업체 부품 번호:
GI-WC-C250-30
제조업체/브랜드:
Green Ignite Inc.
설명의 일부:
LED MINIATURE LAMP; 2.6W, 370LM,
재고 상태:
135
제조사 :
Green Ignite Inc.
제품 카테고리 :
램프 교체
Applications :
General Purpose Lighting
Base Type :
Wedge
Can Replace Lamps :
Miniature LED Lamps
Color :
White, Cool
Configuration :
18 Round
Millicandela Rating :
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.720" Dia x 1.680" H (18.29mm x 42.67mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
10 ~ 30V