GI-G4BR-W120-30
- 제조업체 부품 번호:
- GI-G4BR-W120-30
- 제조업체/브랜드:
- Green Ignite Inc.
- 설명의 일부:
- LED MINIATURE LAMP; 1.4W, 148LM,
- 재고 상태:
- 38
- 제조사 :
- Green Ignite Inc.
- 제품 카테고리 :
- 램프 교체
- Applications :
- General Purpose Lighting
- Base Type :
- G4
- Can Replace Lamps :
- Miniature LED Lamps
- Color :
- White, Warm
- Configuration :
- 9 Round
- Millicandela Rating :
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.550" Dia x 1.340" H (13.97mm x 34.04mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 10 ~ 30V