GI-1156S-C120-30
- 제조업체 부품 번호:
- GI-1156S-C120-30
- 제조업체/브랜드:
- Green Ignite Inc.
- 설명의 일부:
- LED MINIATURE LAMP; 1.2W, 162LM,
- 재고 상태:
- 25
- 제조사 :
- Green Ignite Inc.
- 제품 카테고리 :
- 램프 교체
- Applications :
- General Purpose Lighting
- Base Type :
- Bayonet (BA15S)
- Can Replace Lamps :
- Miniature LED Lamps
- Color :
- White, Cool
- Configuration :
- 8 Round
- Millicandela Rating :
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 1.050" Dia x 1.530" H (26.67mm x 38.86mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 10 ~ 30V