G311320000
제조업체 부품 번호:
G311320000
제조업체/브랜드:
Excelitas Technologies
설명의 일부:
BICONVEX LENS; N-BK 7; D=22.4; F
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Excelitas Technologies
제품 카테고리 :
렌즈
Clear Aperture :
20mm
Focal Length :
200mm
Mounting Type :
Unmounted
Optic Center Thickness :
3mm
Optic Diameter :
22.4mm
Optic Edge Thickness :
2.4mm