WLS15CGR1200DSQP
- 제조업체 부품 번호:
- WLS15CGR1200DSQP
- 제조업체/브랜드:
- Banner Engineering
- 설명의 일부:
- DUAL COLOR LIGHT STRIP 1200MM
- 재고 상태:
- 3
- 제조사 :
- Banner Engineering
- 제품 카테고리 :
- 산업용 조명 - 작업 조명
- Approval Agency :
- CE, cULus
- Features :
- Cascadable
- Housing Material :
- Aluminum (Al)
- Illumination Color :
- Green, Red
- Ingress Protection :
- IP66/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
- Length :
- 47.24" (1200.0mm)
- Lens Type :
- Flat, Diffused
- Luminous Flux :
- 840lm Green, 440lm Red
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 60°C
- Power - Rated :
- Product Status :
- Active
- Profile (W x H) :
- 1.20" x 0.61" (30.6mm x 15.5mm)
- Rated Life :
- Termination Style :
- Cable with Connector (M12)
- Voltage - Supply :
- 12 ~ 24VDC