WLAW105X180
제조업체 부품 번호:
WLAW105X180
제조업체/브랜드:
Banner Engineering
설명의 일부:
WLA AREA WORK LIGHT; DIMENSIONS:
재고 상태:
9
제조사 :
Banner Engineering
제품 카테고리 :
산업용 조명 - 작업 조명
Approval Agency :
CE, cULus
Features :
Housing Material :
Polybutylene Terephthalate (PBT)
Illumination Color :
White, Cool
Ingress Protection :
IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Length :
4.13" (105.0mm)
Lens Type :
Flat, Clear
Luminous Flux :
550lm
Operating Temperature :
-20°C ~ 50°C
Power - Rated :
Product Status :
Obsolete
Profile (W x H) :
7.09" x 1.02" (180.0mm x 25.8mm)
Rated Life :
Termination Style :
Cable Leads
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC