WLS28-2CW1130DXQ
- 제조업체 부품 번호:
- WLS28-2CW1130DXQ
- 제조업체/브랜드:
- Banner Engineering
- 설명의 일부:
- WORK LIGHT STRIP 1130MM
- 재고 상태:
- 6
- 제조사 :
- Banner Engineering
- 제품 카테고리 :
- 산업용 조명 - 작업 조명
- Approval Agency :
- CE, cULus
- Features :
- Cascadable
- Housing Material :
- Aluminum (Al)
- Illumination Color :
- White, Cool
- Ingress Protection :
- IP65/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
- Length :
- 44.49" (1130.0mm)
- Lens Type :
- Flat, Diffused
- Luminous Flux :
- 3200lm
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Power - Rated :
- Product Status :
- Active
- Profile (W x H) :
- 1.10" x 0.83" (28.0mm x 21.0mm)
- Rated Life :
- 75,000 Hours
- Termination Style :
- Connector (M12)
- Voltage - Supply :
- 12 ~ 30VDC