M48T35AV-10MH6F
- 제조업체 부품 번호:
- M48T35AV-10MH6F
- Current - Timekeeping (Max) :
- 2mA @ 3V ~ 3.6V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 28-SOP (0.350", 8.89mm Width) with SNAPHAT Sockets
- Product Status :
- Obsolete
- Voltage - Supply :
- 3V ~ 3.6V