X1227V8Z-4.5A
- 제조업체 부품 번호:
- X1227V8Z-4.5A
- Current - Timekeeping (Max) :
- 10µA ~ 20µA @ 2.7V ~ 5V
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
- Voltage - Supply :
- 4.5V ~ 5.5V
- Voltage - Supply, Battery :
- 1.8V ~ 5.5V