M48T35AV-10MH1E
- 제조업체 부품 번호:
- M48T35AV-10MH1E
- 제조업체/브랜드:
- STMicroelectronics
- 설명의 일부:
- IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28SOH
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- STMicroelectronics
- 제품 카테고리 :
- 실시간 클럭
- Current - Timekeeping (Max) :
- 2mA @ 3V ~ 3.6V
- Date Format :
- YY-MM-DD-dd
- Digi-Key Programmable :
- Not Verified
- Features :
- Leap Year
- Interface :
- Parallel
- Memory Size :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 28-SOP (0.350", 8.89mm Width) with SNAPHAT Sockets
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- 28-SOH
- Time Format :
- HH:MM:SS (24 hr)
- Type :
- Clock/Calendar
- Voltage - Supply :
- 3V ~ 3.6V