DS1315N-33
- 제조업체 부품 번호:
- DS1315N-33
- 설명의 일부:
- IC RTC PHANTOM CHIP PAR 16DIP
- Current - Timekeeping (Max) :
- 1.1mA @ 3.3V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 16-DIP (0.300", 7.62mm)
- Supplier Device Package :
- 16-PDIP
- Voltage - Supply :
- 3V ~ 3.6V
- Voltage - Supply, Battery :
- 2.5V ~ 3.7V