DS1315EN-33/T&R
- 제조업체 부품 번호:
- DS1315EN-33/T&R
- 설명의 일부:
- IC RTC PHANTOM CHIP PAR 20TSSOP
- Current - Timekeeping (Max) :
- 1.1mA @ 3.3V
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
- Supplier Device Package :
- 20-TSSOP
- Voltage - Supply :
- 3V ~ 3.6V
- Voltage - Supply, Battery :
- 2.5V ~ 3.7V