ISL12028IB27Z-T
- 제조업체 부품 번호:
- ISL12028IB27Z-T
- 설명의 일부:
- IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14SOIC
- 재고 상태:
- 97
- Current - Timekeeping (Max) :
- 10µA ~ 20µA @ 2.7V ~ 5.5V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Supplier Device Package :
- 14-SOIC
- Voltage - Supply :
- 2.7V ~ 5.5V
- Voltage - Supply, Battery :
- 1.8V ~ 5.5V