DS1050U-010+
- 제조업체 부품 번호:
- DS1050U-010+
- 설명의 일부:
- IC OSC PROG TIMER 10KHZ 8USOP
- 재고 상태:
- 190
- Frequency :
- 10kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- 8-uMAX/uSOP
- Voltage - Supply :
- 2.7V ~ 5.5V