AKT8211220
제조업체 부품 번호:
AKT8211220
설명의 일부:
CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT
Display Characters - Height :
0.441" (11.20mm), 0.441" (11.20mm)
Input Range :
-200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Output Type :
Relay (2), Voltage (External SSR)
Panel Cutout Dimensions :
Rectangular - 92.00mm x 45.00mm