AKT8112220
제조업체 부품 번호:
AKT8112220
설명의 일부:
CONTROL TEMP/PROC RELAY/VOLT OUT
Display Characters - Height :
0.441" (11.20mm), 0.441" (11.20mm)
Input Range :
-200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Output Type :
Relay, Voltage (External SSR) (2)
Panel Cutout Dimensions :
Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Product Status :
Active
Termination Style :
Screw Terminal
Type :
Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T)
Voltage - Supply :
100 ~ 240VAC