HSP45102SI-40
- 제조업체 부품 번호:
- HSP45102SI-40
- 제조업체/브랜드:
- Harris Corporation
- 설명의 일부:
- 12-BIT CONTROLLED OSCILLATOR
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Harris Corporation
- 제품 카테고리 :
- 프로그래밍 가능 타이머 및 발진기
- Count :
- Current - Supply :
- 99 mA
- Frequency :
- 33MHz ~ 40MHz
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 28-SOIC
- Type :
- Numerically Controlled Oscillator (NCO)
- Voltage - Supply :
- 4.75V ~ 5.25V