DS1077LU-40
- 제조업체 부품 번호:
- DS1077LU-40
- 설명의 일부:
- IC OSC DUAL FX FREQ PROG 8-USOP
- Current - Supply :
- 15 mA
- Frequency :
- 4.87kHz ~ 40MHz
- Package / Case :
- 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)