DS1075Z-80
제조업체 부품 번호:
DS1075Z-80
제조업체/브랜드:
Analog Devices, Inc.
설명의 일부:
IC OSC DUAL FX FREQ 80MHZ 8-SOIC
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Analog Devices, Inc.
제품 카테고리 :
프로그래밍 가능 타이머 및 발진기
Count :
Current - Supply :
35 mA
Frequency :
80MHz
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Package / Case :
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
8-SOIC
Type :
Oscillator, Fixed Frequency (Dual)
Voltage - Supply :
4.75V ~ 5.25V