CTTX504424SF-6R3K
제조업체 부품 번호:
CTTX504424SF-6R3K
제조업체/브랜드:
Central Technologies
설명의 일부:
WIRELESS TRANSMITTER COIL
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Central Technologies
제품 카테고리 :
무선 충전 코일
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
5A
DC Resistance (DCR) :
45mOhm
Frequency - Self Resonant :
Function :
Transmitter
Inductance :
6.3µH
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Size / Dimension :
1.97" L x 1.97" W x 0.12" H (50.0mm x 50.0mm x 3.0mm)
Tolerance :
±10%