DS1135LU-300/T&R
- 제조업체 부품 번호:
- DS1135LU-300/T&R
- 제조업체/브랜드:
- Analog Devices, Inc.
- 설명의 일부:
- IC DELAY LINE 300NS 8UMAX
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Analog Devices, Inc.
- 제품 카테고리 :
- 지연 라인
- Available Total Delays :
- 300ns
- Delay to 1st Tap :
- 300ns
- Function :
- Multiple, NonProgrammable
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Independent Delays :
- 3
- Number of Taps/Steps :
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- 8-uMAX/uSOP
- Tap Increment :
- Voltage - Supply :
- 2.7V ~ 3.6V