AWCCA-20N20H20-C01-B
제조업체 부품 번호:
AWCCA-20N20H20-C01-B
제조업체/브랜드:
Abracon
설명의 일부:
TX OR RX COIL, 1 COIL 6.3UH
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Abracon
제품 카테고리 :
무선 충전 코일
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
DC Resistance (DCR) :
150mOhm
Frequency - Self Resonant :
Function :
Receiver, Transmitter
Inductance :
6.3µH
Operating Temperature :
-25°C ~ 85°C
Product Status :
Not For New Designs
Q @ Freq :
34 @ 100kHz
Size / Dimension :
0.79" Dia x 0.08" H (20.0mm x 2.0mm)
Tolerance :
±10%