IWAS4832ADEB150JF1
제조업체 부품 번호:
IWAS4832ADEB150JF1
제조업체/브랜드:
Vishay / Dale
설명의 일부:
IWAS-4832AB-F1 11 5% EB E2
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Vishay / Dale
제품 카테고리 :
무선 충전 코일
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
DC Resistance (DCR) :
240mOhm
Frequency - Self Resonant :
Function :
Receiver
Inductance :
15µH
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Product Status :
Active
Q @ Freq :
65 @ 200kHz
Size / Dimension :
1.89" L x 1.26" W x 0.07" H (48.0mm x 32.0mm x 1.9mm)
Tolerance :
±5%