AWCCA-RX300200-102
제조업체 부품 번호:
AWCCA-RX300200-102
제조업체/브랜드:
Abracon
설명의 일부:
WIRELESS CHARGING COIL
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Abracon
제품 카테고리 :
무선 충전 코일
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
DC Resistance (DCR) :
140mOhm
Frequency - Self Resonant :
Function :
Receiver
Inductance :
6.3µH
Operating Temperature :
-25°C ~ 85°C
Product Status :
Not For New Designs
Q @ Freq :
26 @ 100kHz
Size / Dimension :
1.18" Dia x 0.08" H (30.0mm x 2.0mm)
Tolerance :
±10%