IWTX5050DEEB100KF1
제조업체 부품 번호:
IWTX5050DEEB100KF1
제조업체/브랜드:
Vishay / Dale
설명의 일부:
WIRELESS CHARGING TRANSMIT COIL
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Vishay / Dale
제품 카테고리 :
무선 충전 코일
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
9A
DC Resistance (DCR) :
29.7mOhm Max
Frequency - Self Resonant :
Function :
Transmitter
Inductance :
10µH
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Q @ Freq :
200 @ 100kHz
Size / Dimension :
1.97" Dia x 0.18" H (50.0mm x 4.5mm)
Tolerance :
±10%