WTSQ-6R3K-A11
- 제조업체 부품 번호:
- WTSQ-6R3K-A11
- 제조업체/브랜드:
- Signal Transformer
- 설명의 일부:
- SINGLE-COIL SQUARE BASE WIRELESS
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Signal Transformer
- 제품 카테고리 :
- 무선 충전 코일
- Current - Saturation (Isat) :
- 10A
- Current Rating (Amps) :
- 9A
- DC Resistance (DCR) :
- 25mOhm Max
- Frequency - Self Resonant :
- Function :
- Transmitter
- Inductance :
- 6.3µH
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 85°C
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Size / Dimension :
- 2.09" L x 2.09" W x 0.21" H (53.0mm x 53.0mm x 5.3mm)
- Tolerance :
- ±10%