IWTX5555DEEB100KF1
제조업체 부품 번호:
IWTX5555DEEB100KF1
Current Rating (Amps) :
6A
DC Resistance (DCR) :
80mOhm Max
Inductance :
10µH
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Q @ Freq :
99 @ 100kHz
Size / Dimension :
2.17" L x 2.17" W x 0.12" H (55.0mm x 55.0mm x 3.0mm)
Tolerance :
±10%