IWTX55R0DZEB8R9KF1
제조업체 부품 번호:
IWTX55R0DZEB8R9KF1
Current Rating (Amps) :
6A
DC Resistance (DCR) :
55mOhm Max
Inductance :
8.9µH
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Q @ Freq :
98.5 @ 100kHz
Size / Dimension :
2.17" Dia x 0.16" H (55.0mm x 4.0mm)
Tolerance :
±10%