WRSC-26R0K-11
- 제조업체 부품 번호:
- WRSC-26R0K-11
- 제조업체/브랜드:
- Signal Transformer
- 설명의 일부:
- WIRELESE CHARGE COIL 26.0UH 2.0A
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Signal Transformer
- 제품 카테고리 :
- 무선 충전 코일
- Current - Saturation (Isat) :
- 2A
- Current Rating (Amps) :
- 1.1A
- DC Resistance (DCR) :
- 520mOhm
- Frequency - Self Resonant :
- Function :
- Transmitter
- Inductance :
- 26µH
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 105°C
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- 25 @ 125kHz
- Size / Dimension :
- 0.75" Dia x 0.03" H (19.0mm x 0.8mm)
- Tolerance :
- ±10%