DS1005S-75/T&R
- 제조업체 부품 번호:
- DS1005S-75/T&R
- 제조업체/브랜드:
- Analog Devices, Inc.
- 설명의 일부:
- IC DELAY LINE 5TAP 75NS 16SOIC
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Analog Devices, Inc.
- 제품 카테고리 :
- 지연 라인
- Available Total Delays :
- 75ns
- Delay to 1st Tap :
- 15ns
- Function :
- Nonprogrammable
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Independent Delays :
- 1
- Number of Taps/Steps :
- 5
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- 16-SOIC
- Tap Increment :
- 15 ns
- Voltage - Supply :
- 4.75V ~ 5.25V