WR483265-13F5-G
제조업체 부품 번호:
WR483265-13F5-G
제조업체/브랜드:
TDK Corporation
설명의 일부:
RX 1 COIL, 1 LYR 10.1UH
재고 상태:
197
제조사 :
TDK Corporation
제품 카테고리 :
무선 충전 코일
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
DC Resistance (DCR) :
270mOhm
Frequency - Self Resonant :
Function :
Receiver
Inductance :
10.1µH
Operating Temperature :
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Size / Dimension :
1.90" L x 1.27" W x 0.05" H (48.2mm x 32.2mm x 1.3mm)