DS1077Z-120+T&R
- 제조업체 부품 번호:
- DS1077Z-120+T&R
- 설명의 일부:
- IC OSC DUAL FX FREQ PROG 8-SOIC
- Current - Supply :
- 50 mA
- Frequency :
- 14.6kHz ~ 120MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Supplier Device Package :
- 8-SOIC
- Voltage - Supply :
- 4.75V ~ 5.25V