GS8342D18BGD-300I
제조업체 부품 번호:
GS8342D18BGD-300I
설명의 일부:
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165FPBGA
Clock Frequency :
300 MHz
Memory Organization :
2M x 18
Memory Size :
36Mbit
Operating Temperature :
-40°C ~ 100°C (TJ)
Package / Case :
165-LBGA
Supplier Device Package :
165-FPBGA (15x13)
Technology :
SRAM - Quad Port, Synchronous
Voltage - Supply :
1.7V ~ 1.9V