GS88036CGT-250IV
제조업체 부품 번호:
GS88036CGT-250IV
설명의 일부:
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 100TQFP
Clock Frequency :
250 MHz
Memory Organization :
256K x 36
Memory Size :
9Mbit
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
100-LQFP
Supplier Device Package :
100-TQFP (20x14)
Technology :
SRAM - Synchronous, Standard
Voltage - Supply :
1.7V ~ 2V, 2.3V ~ 2.7V