GS8182D19BGD-400I
제조업체 부품 번호:
GS8182D19BGD-400I
제조업체/브랜드:
GSI Technology
설명의 일부:
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165FPBGA
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
GSI Technology
제품 카테고리 :
메모리
Access Time :
Clock Frequency :
400 MHz
Memory Format :
SRAM
Memory Interface :
Parallel
Memory Organization :
1M x 18
Memory Size :
18Mbit
Memory Type :
Volatile
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
165-LBGA
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
165-FPBGA (15x13)
Technology :
SRAM - Quad Port, Synchronous
Voltage - Supply :
1.7V ~ 1.9V