AT25SF041B-MAHD-T
제조업체 부품 번호:
AT25SF041B-MAHD-T
제조업체/브랜드:
Adesto Technologies
설명의 일부:
IC FLASH 4MBIT SPI/QUAD 8UDFN
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Adesto Technologies
제품 카테고리 :
메모리
Access Time :
Clock Frequency :
108 MHz
Memory Format :
FLASH
Memory Interface :
SPI - Quad I/O
Memory Organization :
512K x 8
Memory Size :
4Mbit
Memory Type :
Non-Volatile
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TC)
Package / Case :
8-UFDFN Exposed Pad
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
8-UDFN (2x3)
Technology :
FLASH - NOR
Voltage - Supply :
2.5V ~ 3.6V