SQF-S25V1-32G-SBC
제조업체 부품 번호:
SQF-S25V1-32G-SBC
설명의 일부:
SSD 32GB 2.5" TLC SATA 5V
Form Factor :
2.5"
Memory Size :
32GB
Memory Type :
Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Size / Dimension :
100.00mm x 69.85mm x 7.00mm
Speed - Read :
299.78MB/s
Speed - Write :
129.61MB/s
Type :
SATA
Voltage - Supply :
5V