96FD25-S240-INB4
제조업체 부품 번호:
96FD25-S240-INB4
설명의 일부:
SSD 240GB 2.5" TLC SATA III
Form Factor :
2.5"
Memory Size :
240GB
Memory Type :
Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
100.45mm x 69.85mm x 7.00mm