SQF-S25VF-3K8G-VCC
- 제조업체 부품 번호:
- SQF-S25VF-3K8G-VCC
- 설명의 일부:
- SSD 3.84TB 2.5" TLC SATA 5V
- Form Factor :
- 2.5"
- Memory Size :
- 3.84TB
- Memory Type :
- Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 100.00mm x 69.85mm x 7.00mm
- Speed - Read :
- 559.6MB/s
- Speed - Write :
- 526.9MB/s
- Type :
- SATA
- Voltage - Supply :
- 5V