SQF-S25VF-1K9G-SCC
- 제조업체 부품 번호:
- SQF-S25VF-1K9G-SCC
- 설명의 일부:
- SSD 1.92TB 2.5" TLC SATA 5V
- Form Factor :
- 2.5"
- Memory Size :
- 1.92TB
- Memory Type :
- Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 100.20mm x 69.85mm x 7.00mm
- Speed - Read :
- 557.8MB/s
- Speed - Write :
- 532.6MB/s
- Type :
- SATA
- Voltage - Supply :
- 5V