APS18A7A032G-6BTM1G
제조업체 부품 번호:
APS18A7A032G-6BTM1G
설명의 일부:
1.8" SATA3 SSD MLC 32GB DEVSLP 5
Current - Max :
575mA
Form Factor :
1.8"
Memory Size :
32GB
Memory Type :
Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Product Status :
Active
Size / Dimension :
78.50mm x 54.00mm x 5.00mm
Speed - Read :
530MB/s
Speed - Write :
270MB/s
Voltage - Supply :
3.3V, 5V