APS25AB7064G-BT
- 제조업체 부품 번호:
- APS25AB7064G-BT
- 설명의 일부:
- 2.5" SATA3 SSD 7MM HOUSING SLC D
- Current - Max :
- 275mA (Typ)
- Form Factor :
- 2.5"
- Memory Size :
- 64GB
- Memory Type :
- Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 100.00mm x 69.85mm x 6.90mm
- Speed - Read :
- 160MB/s
- Speed - Write :
- 150MB/s
- Voltage - Supply :
- 5V